Döşeme Şekilleri


BALIK SIRTI DÖŞEME

BALIK SIRTI DÖŞEME

Balıksırtı lamine parke, standart parkelere oranla daha dar ve kısa, sabit en ve boya sahip olan ve birbirlerine 90 derece ile döşenen parkelerdir. Döşeme aksında zikzaklı görüntü çizer. Kartelamızdaki her türlü renk ve ağaçtan yapılabilmektedir. Yapıştırma sistemi şeklinde montajı uygundur.


MACAR MODELİ DÖŞEME

MACAR MODELİ DÖŞEME

Macar lamine parke, paralel kenar şeklinde, birbirlerine 45 veya 60 derece olarak döşenebilen, döşeme aksında düz çizgi oluşturan parkelerdir. Kartelamızdaki her türlü renk ve ağaçtan yapılabilmektedir. Yapıştırma sistemi şeklinde montajı uygundur.


KESME TAŞ MODELİ DÖŞEME

KESME TAŞ MODELİ DÖŞEME

Tercih edilen en çok döşeme yöntemlerinden biridir. İki simetrik parke arasında simetrik başka bir şekilde döşeme şekliyle oluşturulur. Oluşan parke şekli kesme taş modelini andırdığından bu adı almıştır. Ürünlerimiz kolay bir şekilde birbirine montajı sayesinde sistem kolay bir şekilde bir araya getirilir.


DÜZ MODEL DÖŞEME

DÜZ MODEL DÖŞEME

Düz bir şekilde rastgele döşenen parke yöntemidir. Düz parke döşemede paketten çıkan parçalar düz bir şekilde bir araya getirilir. En çok tercih edilen modellerden biridir. Ürünlerimiz kolay bir şekilde birbirine montajı sayesinde sistem kolay bir şekilde bir araya getirilir.


KARELİ (DAMALI) MODEL DÖŞEME

KARELİ (DAMALI) MODEL DÖŞEME

Simetrik kesilen parke modelleri, yönleri bir araya geldiğinde dama modelini oluşturmaktadır.


MARKÜTERİ DÖŞEME

MARKÜTERİ DÖŞEME

Marküteri parke desenleri tamamen kişisel taleplere göre üretilir. Her parkenin kendine özgü şekli ile karakterinizin detaylarını yaşam alanlarınıza yansıtabilirsiniz.

Farklı renk ve dokudaki ahşap kombinasyonlarının birleştirilmesiyle oluşan ve özgün şekilleri itibariyle size özel parkelerle tanışmanın tam vakti.

Küçük geometrik şekillerin bir araya getirilmesi ile tamamen müşterilerin taleplerine uygun olarak üretilen KPS Lamine Parkeler ile hayalinizdeki dekorasyonu siz tasarlayın biz gerçekleştirelim.